ANGLICKY4XRYCHLEJI Callanovou metodou

Ukázková hodina ZDARMA

Aktuality

26.8.2013
Uherské Hradiště
Den otevřených dveří

Přiďte se za námi podívat v sobotu 14.9. od 14:00 do 18:00, kdy si můžete ZDARMA vyzkoušet Callanovu metodu a seznámit se touto metodikou výuky a našimi lektorkami.

V případě zájmu o naší ukázkovou hodinu ZDARMA můžete vyplnit formulář UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA nebo nás kontaktovat na čísle 775 361 931 nebo rovnou za námi přiďte.


Těšíme se na Vás
Tým Anglicky 4x rychleji Uherské Hradiště

20.8.2013
Den otevřených dveří v Opavě

Přiďte se za námi podívat ve dnech 5.9. od 17:00 a 11.9. od 18:30, kdy si můžete ZDARMA vyzkoušet Callanovu metodu a seznámit se touto metodikou výuky a našimi lektorkami.

V případě zájmu o naší ukázkovou hodinu ZDARMA můžete vyplnit formulář UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA nebo nás kontaktovat na čísle 734 652 112 nebo rovnou za námi přiďte.


Těšíme se na Vás
Tým Anglicky 4x rychleji Opava

17.8.2013
Opava
Londýn, Velká Británie

V květnu jsme si s našimi žáky užili slunečný prodloužený víkend v Londýně, který jsme spojili s procvičením jazykových znalostí. Navštívili jsme mnoho krásných památek a přivezli si hodně zážitků.

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte naše jazykové centrum, kde Vám rádi sdělíme nejbližší termíny plánovaných výletů.

16.8.2013
Opava
Mokřinky

Nabízíme vám možnost zdokonalit si angličtinu během víkendového pobytu, kde Vám zajistíme 10 hodin intenzivní výuky v příjemném, domácím prostředí.

Vzdělávací a relaxační víkend si s námi můžete užít v rekreačním středisku Bílá Holubice, nedaleko Opavy. Kromě výuky angličtiny na Vás čekají přírodní krásy tohoto místa a příjemné večerní posezení.

http://www.bilaholubice.cz/  

15.8.2013
Opava
Brighton, Velká Británie

Navštivte s námi jižní pobřeží Anglie. Brighton je jedním z největších a nejznámějších pobřežních letovisek Velké Británie. Je také významným vzdělávacím centrem s dvěma univerzitami a mnoha školami. Kromě toho nabízí vyhlášené pláže, indický palác i kouzelné zahrady.

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte naše jazykové centrum, kde Vám rádi sdělíme nejbližší termíny plánovaných výletů.

15.8.2013
AKCE 1 + 1 SEMESTR ZDARMA

Přijďte se nezávazně podívat na bezplatnou ukázkovou hodinu a vezměte s sebou partnera, kamaráda nebo kolegu. Pokud se Vám bude angličtina 4x rychleji líbit, neváhejte se zapsat a získáváte 1 semestr pro druhou osobu ZDARMA!

ANGLIČTINA 4X RYHCHLEJI je angličtina, která Vás naučí myslet, slyšet a mluvit v cizím jazyce za polovinu času než u klasické angličtiny!Přijďte se podívat v měsíci ZÁŘÍ 2013 na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA, zapište se do kurzu a získejte pro druhou osobu 1 semestr angličtiny ZDARMA!


Máte na nás dotaz? Napište nám